Informacja o czasowym pełnieniu obowiązków Dyrektora Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej PDF Drukuj Email

 

 

W związku z upływem w dniu 30.04.2012r. kadencji na stanowisku Dyrektora WIPiS Pana dr inż. Andrzeja CHACHULSKIEGO  (Decyzja Nr 207/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 27.04.2007r.)  Minister  Obrony Narodowej powierzył z dniem 01.05.2012r. czasowe pełnienie obowiązków Dyrektora Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej Panu płk dr inż. Markowi SZUDROWICZOWI ( Decyzja Nr 135/MON z dnia 27.04.2012r.).